Menu

Imigracja do Polski

Usługi imigracyjne do Polski w 2021 roku. Darmowa konsultacja.

Nowa perspektywa
Nasze Usługi
Pomagamy zrobić proces przeprowadzki do Polski prostym, szybkim i dostępnym dla każdego. Osobiście zbieramy niezbędne dokumenty i dopełniamy formalności, zapewniamy pełne wsparcie od momentu podpisania umowy aż do uzyskania wyniku.
- zezwolenie na pobyt czasowy
- zezwolenie na pobyt stały
- Obywatelstwo polskie / Karta Polaka
- pobyt długoterminowy
Dlaczego zechcesz z nami pracować?
Pełne wsparcie
Klienci są dla nas najważniejsi.
Nasi specjaliści wybiorą dla Ciebie osobistą strategię imigracji do Polski, biorąc pod uwagę Twoje wymagania pod względem czasu, kosztów, perspektyw uzyskania obywatelstwa.
Każdy klient będzie miał swojego osobistego prawnika ds. migracji, który przeprowadzi klienta przez wszystkie etapy procesu rejestracji i osiągnie pożądany rezultat.
Zespół profesjonalistów
Nasi specjaliści ds. migracji to profesjonaliści z wykształceniem prawniczym i wieloletnim doświadczeniem w prawie międzynarodowym. Zawsze możesz uzyskać bezpłatną konsultację, zadzwonić lub umówić się na wizytę w biurze.
Pełna poufność danych osobowych
Nasza praca wiąże się z danymi osobowymi klientów, które muszą być chronione w jak największym stopniu przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich.
Stosujemy środki technologiczne i organizacyjne w celu ochrony informacji, aby wykluczyć nieuprawnione ujawnienie, dostęp do informacji, ich nielegalnego lub przypadkowego zniszczenia, utraty lub zmiany.
Skontaktuj się z nami:
+48 690 630 693
hello@new-perspectives.pl
13 Krakowskie Przedmieście 4th floor, 05-077 Warszawa, Polska
Made on
Tilda